Valitsus kavatseb vtta Tallinna kiirlaenu pakkujad sadamad superdividende

kiirlaen

Valitsus kavatseb Tallinna kiirlaenu pakkujad Sadam superdividende

Ta juhtis tähelepanu reformi Riigikogu Aivar Sõerd minister rahanduskomitee.

“Riigieelarve on tavaline statistika dividend ületab kasvas dividendide eelarvetasakaalu arvutamisel dividend ületab osakaal (kokku 68 miljonit eurot), ei lähe,” kirjutab Sõerd minister seda. “Aga riik on täiendav rahavoog ja seeläbi eelarvedefitsiidi finantseerimiseks võib olla sama summa sama aasta, vähem kui vajadus tühjendada reserve,” lisas ta.

Postimees Sõerd minister palus rahandusministeerium väidab, et nimetatud juhul on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium.

“Tallinna Sadam on avatud pakkumismenetluse raha ei ole teada, kuna küsimuse struktuurist on veel arengujärgus,” ütles ministeeriumi taotlusel.

Aga Rahandusministeerium, riigieelarve eelarve prognoosid tulenevad rahavood riigikassa sisend Tallinna sadama super dividendi miljonit € 68.

Aivar Sõerd minister küsimusele aega Parlament kiitis rahandusminister Thomas Tõniste eelarve summa.

“Jah, meil on see eelarve, kuid majanduslik olukord on mingit mõju, sest riigieelarve tekkepõhiselt, mitte konkreetselt, kuhu ta läheb,” ütles minister Sõerd minister küsimus.

Seega kavatseb valitsus võtta Tallinna sadama, järgmisel aastal, kokku 116300000 omanikuna dividenditulu, pluss 20 protsenti, ehk 23,3 miljonit tulumaksu.

Tallinna Sadam plaanib minna avaliku järgmise aasta mais, ja müüa 30 protsendi suuruse osaluse firmas. Märkimisväärne osa või kogu kapitali küsimused kavatsebki riik dividende.

100000000 suuremat dividendide summa varem makstud Laen kuni 400 euroni siiani ainult kolm korda. Swedbank on maksnud ekstra dividende 2015. aastal kokku 550 miljonit eurot. Suuruselt teine ​​Eestis makstakse dividende $ 154 miljonit, mis tuleb tasuda Eesti Telekom 2009. aastal, kui valitsus kaubeldakse alates Telia (kui TeliaSonera), kõige kaubeldavate aktsiate Eesti Telekom ülevõtmispakkumisega vastuvõtmist erakorralise dividendi. Extra dividendi ning omanik lubab rohkem maksma kolm aastat, et aidata Eesti täita Maastrichti kriteeriumid kehtestatakse euroalal.

Transit Company Vopak EOS dividendi 2013 100220000 tagatiseta laen eurot.