Pllumajandus vapustasid kiirlaenud Venemaa ekspordikeeld

raha

Põllumajandus ei ole toibunud Venemaa ekspordi keeld

Kahjuks leida uusi turge oma põllumajandustootjatel olla eriti edukas. Kruuda müüs sadu tonne piimapulber on valmistatud mitte-kodumaiste piima, tooraine imporditakse Saksamaalt.

“Aasia sms money turud on atraktiivne, sest suure ja kasvava nõudluse, paljud ettevõtted tegutsevad toiduainetööstuses tunnistas, et juurdepääsu puudumine,” selgitas Trade Põllumajandusministeeriumi ja Toidu osakond Marie Allikmaa. “Recycling nõuab pühendumist ja mõõdetakse tavaliselt aastat ettevalmistustööd.”

Euroopa Komisjon, Eesti põllumajandustoodete eksportimiseks nn kolmandatest riikidest väljaspool ELi ajavahemikul 2013-2016 vähenes 28 protsenti 237 miljoni euroni, mis tähendab, et põllumajandus eksportijate eelmisel aastal olid peaaegu 100 miljonit eurot vähem kui 2013. aastal Eksport Venemaale langes 58 protsenti aga 96 miljonit eurot või 134 miljonit eurot. Isegi eelmisel aastal, ekspordi jätkus langus – võrreldes eelmise aasta langus kümne miljoni või kümme protsenti.

See tähendab, et mõned neist on olnud edukad eksportivate põllumajandustoodete väljaspool ELi, et korvata, kuid oli suhteliselt mõõdukas kasv.

Vähenemine mitte ainult Venemaal

Lisaks, kuigi Venemaa eksport vähenes järsult vale põllumajandustoodete eksportimiseks Euroopa Liitu. Kui 2013. aasta põllumajanduse eksport EL 636000000 eurot eelmisel aastal kolm protsenti või 19 miljonit eurot vähem.

Nagu te mäletate, Ameerika Ühendriigid kehtestatud sanktsioone Venemaa ja Euroopa Liidu pärast vallutas Venemaa Krimmis ja hakkas sõjaliste operatsioonide Ukrainas. Karistused seotud Vene riigi omandis olevate pankade ja rahanduse, riigikaitse ja kahesuguse kasutusega ja eksport nafta uurimise seadmed ja teenuseid.

Omakorda või pigem vastust Venemaa kehtestas põllumajandustoodete ekspordi Euroopa Liitu.

Langes eksport Venemaale, Põllumajanduse ELi 2013. 53 protsenti 2016. Suurim edu oli piimatoodete eksport, mis on nüüd langenud midagi, eksporti puu- ja köögiviljad, mis on langenud 94 protsenti ja kariloomade ekspordi langes 91 protsenti.

Riigid mõjutatud Venemaa lähinaabrite: Balti riikide, Poola ja Soome. Näiteks Läti põllumajanduse eksport Venemaale langes 38 protsenti, Eesti 58 Leedu 69 ekspordi ja eksport koguni 72 protsenti Soome ekspordist.

Need riigid sõltuvad samuti põllumajandustoodete ekspordi ekspordiks Venemaale.

“On tõsi, et Eesti põllumajandussaaduste ja toidukaupade ELi mittekuuluvate ekspordi oli 17 protsenti 2016. aastal on väiksem kui enne 2013. aasta sanktsioonid Üks võimalus hinnata kohanemise toiduainetööstuse tõesti näha, kas need ettevõtted suudavad taastada eelnevalt -. sanktsioonide maht kolmandatesse riikidesse ja katta Vene turul ei müüda enam teistes riikides, mis ei ole ELi liikmed. Teine võimalus hinnata toiduainete sektoris toime tulla sanktsioonid, mis näitab, et eksport kolmandasse riiki ilma juured Venemaa, “selgitas Marie Allikmaa.

Progress iga põllumajandussektori

Kui põllumajanduse ja toiduainete eksport Venemaale, müües kaupu, selgub, et 2016. aastal müüdi toiduainetööstuses 2013. aastal võrreldes kolmandatest riikidest EUR 40400000 või 36 protsenti rohkem lasti.

“Olles kasvanud mitte ainult viimastel aastatel muutunud kõrget klassi teravilja müük. Isegi kõige mõjutatud sektorites, st piimatooted, liha ja kala sektorites koguekspordis ei nüüd täielikult taastunud, võrreldes 2013 kõik meie peamised tööstusharud õnnestus suurendada müüki muudest kolmandatest riikidest (st väljaspool Venemaa) kasvab teisisõnu Vene turul pärast lõpetamist sanktsioonide Eesti eksportijate hoolimata -. või, sest sanktsioonid – laienemine ekspordi võimalusi väljaspool ELi, “lisas ta .

Võrreldes Lääne-Euroopa, Balti riikide ja mitmed teised Ida-Euroopas ikka veel uusi turge hullem. Näiteks Iirimaa puhul, mis ekspordib Venemaale langes 2013. aastal võrreldes 68 protsenti, eksport EL tervikuna on kasvanud koguni 35 protsenti. Lisaks eksport Venemaale, Iirimaa, võrreldes eelmise aastaga, võib kasvada 12 protsenti. Eesti põllumajandustoodete eksport vähenes võrreldes eelmise aastaga kümme protsenti eelmisel aastal.

Mõju sanktsioonid, on raske hinnata Venemaa majanduse

ELi sanktsioone Venemaa vastu on üsna raske hinnata, sest nad peavad kontrollima muid tegureid, eelkõige muutused nafta hind.

Tegelikult üsna juhuslikult, samal ajal karistuse järsult langenud nafta hind, sest Vene majandus endiselt suuresti naftatulude.

Kombinatsioon kahest tegurist langes rekordiliselt madalale lõpus 2014 rubla 81 rubla dollarit. Nüüd määr on stabiliseerunud, kuid see oli 56 rubla dollari suhtes. Venemaa majandus kahanes kaks järjestikust aastat – 2015 odavkiirlaen.info 2.8 eelmisel aastal 0,2 protsenti. Sel eesmärgil ning järgmisel aastal on oodata majanduse kasvama veidi.

Eelarve puudujääk on kaetud tulude kogutud reservidest Venemaa eelmistel aastatel. Maht Venemaa reservide langenud $ 85 miljardi 2014 kuni $ 16100000000 keskel käesoleva aasta jaanuaris.

Väga suur kapitali väljavool Venemaalt, kuigi see on viimastel aastatel stabiliseerunud. Kui 2014 aasta oli Ida 152100000000 dollarit esimeses kvartalis käesoleval aastal on hinnanguliselt $ 15400000000 th

Venemaa eksport ELi langes eelmisel aastal võrreldes 43 2013 ja 13 protsenti rohkem kui eelmisel aastal.

ELi eksport Venemaale 2013. aastal tervikuna langes 39 protsenti 2.016-72000000000 eurot, võrreldes eelmise aasta oli viimane tilk kaks protsenti. Suurim löök tuli Austria, millest eksport Venemaale langes 2013. aastal enam kui kahe miljardi euro ehk 55 protsenti. Eesti eksport Venemaale langes 2013. aastal võrreldes 45 protsenti, kuid võrreldes eelmise aasta kadunud null.