Majandusanaltik vhesed julgenud ennustada laenud kõigile sellist tohutut kasvu

laenud

Financial Analüütikud: Get julgenud ennustada sellist tohutut kasvu

“Esimeses kvartalis 4,6 protsenti kasvas Eesti majandus 5,2 protsenti esimeses poolaastal. Kasv on väiksem kui kaks protsenti eelmisel aastal, see oli lihtsalt palju analüütikud, kes oleks julgenud prognoosida kuus kuud tagasi põhjused need numbrid, “ütles Rose Hill.

Majandus- analüütikud usuvad, et Eesti majandus sel aastal ei ole nagu teistes riikides meie regioonis. “Kui Soome ja Rootsi ning Saksamaa ja Läti kasvab päikselisemad päeva. Ja vastupidi. Praegu sõnumid pärit Euroopast, vähemalt lähitulevikus, positiivne trend jätkub SMSmoney. Lisaks laenud kõigile globaalseid trende, pluss” kirjeldatud Rose Hill.

Kasv maailma kaubanduses

Maailmakaubanduse maht viimase 12 kuu jooksul, kiirenenud valdkonnas. “See annab lootust, et poliitiline ebakindlus jätkub (näiteks märksõnad Trump, Venemaa, Põhja-Korea), sealhulgas protektsionistlikke hääli saanud tugevamaks, mitte üldise majandusliku tendentsi, kuid liiga palju mõju,” ütleb majandusanalüütik.

Isegi Rose Hill ütleb, et Eesti võiks olla majanduse taastumise märke pooleli aasta viimases laenud kuni 10000 kvartalis eelmise aasta andmete lugemiseks, see kinnitab, et suurendada kasvuhoone, Eesti majandus on ikka veel käesoleval aastal.

“Nagu suurim ja üsna järsk muutus osakaal suurenenud investeeringute ja eratarbimise vähenenud. Sisepind tarbimine SKP viimastel aastatel. Keskmine palk kuus aastat (alates 2011), mille aastane kasv üle viis protsenti, “finantsanalüütikud kirjeldatud.

Ta märkis, et kuigi on tarbijahinnad tõusnud palju aeglasemalt, sealhulgas viimase kolme aasta jooksul (2014-2016) on olnud stabiilne või isegi langenud. Lisaks langes tööpuudus. “Kõik see tähendab, et üha rohkem inimesi on viimase kuue aasta jooksul, säästes igal aastal rohkem ja rohkem asju osta ja tarbida teenuseid. See võimalus on ka edukas,” ütles Rose Hill.

Tarbijad peaksid võtma hinnatõus

Aga see näitab, et tarbijad mägi sel aastal hinnad hakkasid tõusma. Võrreldes eelmise aastaga on hinnad nüüd umbes kolm protsenti kõrgem. “Keskmine palgakasv on endiselt kiiremini kui hind, kuid edasist tugevdamist ostujõudu ei ole nii kiire. See teeb vahet aste tarbimise vähenemise,” ütles majandus- analüütik.

Ta usub, et mõned inflatsiooni majanduse, kuid üldpilti ja pikalt on vaja. “See võimaldab ettevõtetel suurendada müügi, kasumi, ja investeeringuid,” selgitas Rose Hill. Ta lisas, et ta seisis lõpus oli ettevõtte käive 2013. aastal ja pärast seda alla kiiresti tuvastada.

“See on alles nüüd, 2017. aastal, müük on hakanud taas kasvama, selgemalt -. Esimeses kvartalis + kaheksa protsenti aasta teises kvartalis 10 protsenti võrreldes sama perioodiga aasta tagasi Teie roll on tugevdada ekspordikontrolli turgudel, mille tulemusena esimese poolaasta kaupade eksport suurenes 10 protsenti, “ütles analüütik.

Kuigi see ei ole ettevõtte käive on viimastel aastatel suurenenud, vähendades kasumit, ütleb Rose Hill, et praegune tulude kasvu, kuid arvestades mõnede hingamisruumi tegevust. “Tänu sellele investeeringuid oluliselt suurenenud ka,” ütles ta.

Tänu uue ettevõtte investeeringute alustab ka kasvav

Statistika nüüd näidata, et investeeringud esimeses kvartalis võrreldes eelmise aastaga sama perioodiga 127 miljonit teises kvartalis 137 mln eurot. “Esimesel poolaastal oli osaliselt kompenseerida asjaolu, et seal on olnud viimastel aastatel. http://ooopicka.blog.cz/0801/hlasujte-pro-tokio-hotel Eriti tugev kasv transpordisektoris ja tegelikult juba eelmisel aastal,” ütles Rose Hill.

Sel aastal aga suurim investeering kinnisvaraalases tegevuses, töötlev tööstus (esimeses kvartalis suur hüpe puit) ja kaubanduse (selge kasv teises kvartalis).

“Üldiselt statistikaametile aasta kui varem võimalik majanduslik armastajad tuua häid uudiseid. Eesti majanduskasv, parandada ettevõtte tulemuslikkust ja suurendada usaldust piirkonna,” ütles kõrgemate analüütik DNB Pank.