Leedulased tegid TLT on palju lihtsam toota eco-t.ee

väikelaen

Leedulased tegid viivitada töö palju lihtsamaks

Pärast pikki arutelusid ja kuus kuud edasi lükata jõustumist juulis Leedu uus töökoodeks, mis lubab maksta miinimumpalka kvalifitseerimata tööjõu smsmoney, kuid kaotada mõned vanad ja uued liiki lepinguid, mistõttu on lihtsam lõpetada kokkulepe, vähendada lahkumishüvitis ja suurendab ka maksimaalse aastase ületunde.

Eversheds Ots Sutherland&Co partnerid Maisvee Rando ütles, et uus töökoodeks Üks peamisi muudatusi on liberaalne kasutamine tähtajaliste lepingute.

“Vana Leedu töökoodeks keelas sarnane praeguse kokkulepped Eesti Vabariigi töölepingu seaduse, pidevalt tööd tähtajalise lepinguga kasutada, on nüüd lubatud teatud tingimustel Leedus, näiteks ei tohiks olla asutus, kus töö on konstantseks arv tähtajaliste lepingute üle 20 protsendi, “ütles advokaat.

Kuid firma on ka lisatud mitmeid uusi kohustusi. advokaat ütleb, et enamik retsepte kood ainult 20 või rohkem töötajat.

Näiteks kui keskmine töötajate arv on 20, on tööandja kohustatud alustama tööd valimiste nõukogu (välja arvatud juhtudel, kui ametiühingu) ning võtta vastu eeskirjad hüvitamise infotehnoloogia ja telekommunikatsiooni kasutada, personali kontrollimine ja kontrolli töö ja meetmed, et vähendada stressi seotud tööd

“Kui keskmine töötajate arv on väiksem kui auto väikelaen 50, on tööandja nõuetest kaugemale andmekaitse ja sooline võrdõiguslikkus,” ütles Maisvee.

Uus töökoodeks töötab praegu suhe võimaldab tööandja kiiresti lõpetada töötaja vähemalt kolm päeva ette ja maksta lahkumishüvitist töötajale vähemalt kuus kuud, keskmine hind vahemikus.

“Lühendatud tavaliselt teade – nüüd kaks nädalat kuni kolm kuud – ja lõhe väheneb – ikka kaks korda keskmine palk 0,5, viis aastat, võib maksta ka täiendav eelis – tööseisaku pärast ebaõnnestunud töötaja, sest nagu koondamisolukorras “kirjeldatud Maisvee.

Tõstetakse igal aastal maksimaalselt 180 ületundide ja uue ületunnitööd (1,5 korda tavapärasel viisil, kaks öösel või nädalavahetustel, puhkuse 2,5x). http://www.hardrockclub.ee/et/main.php Ta asus vana tüüpi lepingutest (nt lühiajalised, töösuhte ja kaugtööd kokkuleppel), samuti uue kirje.

Vastavalt Maisvee paistma võrreldes Eesti õigusaktide piirata konkurentsi kokkuleppe lubatud kuni kaks aastat pärast lepingu, samas kui samal perioodil käesoleval aastal.

Info kasti: Üldised soovitused ettevõtete töötajatele Leedu

  • Vaata malle lepingute ja kohandada neid uue tööseadustiku et korralikult allkirjastatud uued lepingud ja tehtud vajalikud protseduurid, näiteks ajutised töötajad informatsioon National keskkassat (Sodra).
  • Kaaluda alternatiivseid sõlmitud rohkem kui kaks keskmist palka teenivad töötajad kui uus töökoodeks lubab selliseid töötajaid mitmel erineval viisil.
  • Proovige asendada mõned olemasolevad kokkulepped seoses uut tüüpi lepingute, nagu projektipõhine lepingute või enama tööandja.
  • Vaadake sisemiste protsesside eco-t.ee ja liikuda vastavalt uue koodi oma töö.
  • Vaata andmekaitse eeskirju ja tagada, et isikuandmete töötlemisel ainult lubatud ulatuses.

Allikas: Evershedsi Ots Sutherland&Colorado