Leedo poeg decivitate.ee Ji täidetud SDI

konto väljavõtteta

Leedo poeg Laen kuni 1500 euroni süüdi kohtus

Lisaks Leedole ka süüdi Egon Dzhurisson Mullutu ja MTÜ Wildlife decivitate.ee Society, teatas Pärnu. Martin Leedole Kohus määras trahvi 12 000 eurot, 10 400 eurot ja Egon Dzhurisson Mullutu MTÜ Wildlife Society of 10 tuhat eurot.

Mehed peavad maksma trahvi, kuid mitte hiljem kui 12 kuud, osa MTÜ, kuid kohus on määranud karistuse üks aasta tingimisi.

Kohus mõistis ohvri Keskkonnainvesteeringute Keskus, tsiviilkohtumenetlustes summas 33 EUR 805,59. http://vana.miksike.ee/en/forum.html?thread_id=12593&forum=16 Kompromiss oli külmunud MTÜ direktorid, tsiviil- objektide kindlustusmaksed täielikult.

Lääne District Office Prokuratuur esitas ettepaneku kontsessiooni kelmuse süüdistused MTÜ, selle direktorite, Martin (40), ja esindajad valitsusväliste organisatsioonide, Egon (35).

Vastavalt süüdistuse nõudis MTÜ Wildlife Society Mullutu 2012- 2013. KIK toetab kariloomade ost pettuse teel. KIK on selge, et projekt viiakse ellu vastavalt nõuetele vastava hanke ja valitsusväliste organisatsioonide põhjal LLC omandatud karja.

Süüdistuse kohaselt, kuid projekt oli taotluse mis tahes soovi ja Egon Martin ostes kariloomi. Selle asemel nad tahtsid hangetega seotud pettusi, vastupidiselt sätestatud nõuetele võltsitud tehingute saada aimu veiste tõesti osta veiste omanikuks Martin ja tema LLC.

Ta palus ka MTÜ laen ilma konto väljavõtteta toetada aiad ja näitas uue tehase süüdistuse olemasoleva karja aiad ja tõkked tegelikult paigaldatud projekti omandatud karja.

Keskkonnainvesteeringute Keskus, mis tasuti projekti umbes 36.000 karja ostmiseks taotletud ligi 207000 eurot maksti avastada pettusi.

Vangid mõisteti sunnitud raha 2115 euro. Kohus lubab protseduuri kriminaalkorras kokkuleppele. Otsus jõustub, kui see ei ole kaebuse 15 päeva jooksul.