histulise piimatstuse tatami.ee kallis uus toetus 15-jahib kahte rühma

kiirlaen

Cooperative meierei kallis uus toetus 15-jahib kahte rühma

Reede oli tatami.ee viimane taotleda 15 miljonit toetada eesmärgil uue Eesti suur piimaühistu institutsioonidega. PRIA teatatud võimalust, et nii palju kui kaks või enam taotlejat ja nende taotlused kokku 29, 98 miljonit krooni.

Riiklik toetus on räägitud suure firma, mis asutati aastal jaanuari lõpus pretendendina Milkest Ltd asutati põllumajandustootja ühistud Epiko, Jõgevamaa Farmers Association, Saaremaa ja Tartu piima ja piimatoodete CPTT Consultants LLC. Nad ütlesid, et nad laenu saamine tahavad ehitada uue piimatööstuse või makstud Viljandi. Maksumus projekti on umbes 50 miljonit inimest.

PRIA nõustuda abi väliseksperdid

“Toetada 15 miljonit uut suurt piimaühistu asutus, muidugi mõjutab peaaegu kogu Eesti piimasektori” PRIA peadirektori asetäitja Dzhaani Hamman veendunud.

Toetus võib tulla toorpiima töötlemise ja turustamise struktuuride, mis on vajalikud seadmete soetamine seal. Mööda tuli esitada äriplaan, finantsprognoosid, hindamise kriteeriumid, mis näitavad vastavust asjakohastele lepingud ja arved, ja rohkem, sõltuvalt dokumentide sisu projekti.

PRIA on kontrollida vastavust taotluste lisaks loomise hindamise ja koordineerimise oma töö. Hindamiskriteeriumid sätestatud määruse mõju.

“See on väga oluline, kui otsustatakse saaja ja tema rolli hindamine PRIA soovite meelitada erinevate sektorite esindajad tulemuslikkuse hindamise, mis sisaldab kõiki vajalikke oskusi lõplik otsus,” ütles Hämmal. Tema sõnul tähendab PRIA hindamine välisekspertide poolt, kelle läbirääkimised on käimas.

Otsus lõpetada juuni

“Kuna see on väga oluline projekt põllumajandus, see on oluline läbipaistvuse hindamisprotsessi suures ulatuses seadusega lubatud, samuti eksperdid erinevates valdkondades, samuti partnerite kaasamine,” ütles asedirektor PRIA.

Lahendused toetada suurprojekte toimub 29. juunil. http://www.rockmetalbands.com/News-7.htm Seejärel vastuvõtja algab teine ​​etapp dokumentide tootmine. See tuleb esitada 18 kuu jooksul kavandatud tegevusi seoses pakkumiste ja oksjonid, ehitus dokumendid jne

Kui nad ei ole aega või ei vasta kiirlaen ilma sissetulekuta nendele nõuetele, saate sõlmimise otsuse PRIA ja pakkuda abi hõlmab järgmisi taotlejad.