FOTO R-Kiosk Shop algab derekprince.ee vikepoodideks muutus, oli esimene lennata

raha

FOTO: R-Kiosk Shop algab väikepoodideks muutus, oli esimene lennata

Manage R-Kioski Tiia Ilves ütles, et lähiaastatel on remonditöökojad üle Eesti. Uus mõiste väikepoe tähelepanu laiema toidu ja joogiga. Nii et see on uus lisaks poest tervislikuma toote ka vegan ja paleotoidulistele.

Peaaegu sada müük uuendab nii kauplustes interjööri ja tootevalik, mille tulemusena müük värskeid salateid, suppe, pastasid, võileibu, suupisteid ja karastusjooke. “Täna, koostöös Eesti parimad kokad on välja töötanud mitmesuguseid roogasid R-Kiosk eduseisu haaramiseks,” ütles Ilves.

Ta märkis, et majapidamised on väiksemad ja rohkem ja rohkem inimesi elab üksi ja süüa kodus iga päev süüa vähem. Seega innovatsiooni R-Kiosk, põhineb asjaolul, et inimesed saaksid seal mõnusalt serveeritakse hommiku-, lõuna- ja õhtusöök. Ilves ütles, et see on väga oluline, et muuta asukohast kauplustes, ulatudes valik.

“Oleme keskendunud rohkem kohti, kus paljud inimesed ja nad on kiire. Näiteks, lennujaamad, raudtee ja bussijaama, kauplused ja loominguline ülikoolilinnak jaamades,” selgitab derekprince.ee tegevjuht. Ta tõi näiteks äsja renoveeritud lennujaama uue kaupluse 200 ruutjalga ja istumisnurk lennu kaugusel lennujaamast ja trammi terminal.

Tallinna Lennujaam Commercial direktor Eero Pärgmäe ütles uue kaupluse on väga hea asukoht, see on avatud ja ühistranspordi terminali poole suundujatele. “Positiivne muutused kaubanduse ja lennujaama söögituba, kuid see on oodata lähikuudel, nii et see on väärt enne varajase lennu jõuda”, avaldatud Pärgmäe.

Uus kauplust R-kiosk Tallinna kesklinnas Viru ring tulekahju inkubaatorites, teaduse ja äri, ja ala Läänemere rongioote jaama. Varsti kauplustes avatakse Rotermanni linnaosa keskus ja tellis. Värskendus tekkida lähiaastatel kõikides kohtades asjakohane R-kioskid ettevõtted.

R-Kiosk Eesti Reitan Group on üks kiiremini kasvavaid ettevõtteid Põhjamaade ja Balti piirkonnas, võrreldava müügi kasv 5,2 protsenti sel aastal. http://www.brainkiller.it/forum/viewtopic.php?f=12&t=3424&start=30 Ma olen väga uhke kirg ja pühendumus meeskonna muuta R-Kiosk rakendab, “ütles Norra pealinna, kasutades R-Kiosk firma omanik, juhatuse esimees Reitan Convenience’i R-Kioski John Sangnes nõukogu.

R-kioskid Eestis on praegu 95 kauplust mugav kohtades liikuvatele inimestele ja kokku umbes 350 töötajat. AS R-Kiosk Estonia kuulub pereettevõte Norra Reitan nagu teenused, mis sms raha on üks suurimaid jaemüügi organisatsioonide Euroopas mugavuskaubandusel keskenduda.

Reitan Convenience tegutseb kinnisvaralaen Põhjamaade ja Balti riikide kaubamärkide all nagu 7-Eleven, Narveseni, Pressbyrån, R ja Lietuvos Spauda Stand. Rühm koosneb umbes 2400 kauplust ja töötab 18000 inimest.