EÜ ja tulevikus avada robot Laen kuni 300 euroni prgi

300

Open EY Entrepreneur of the Year laen ilma töökohata: tulevik toob praht ja robotid

Reedel kuulutas maksu- ja ärinõustamise teenuseid 10 korda EY Entrepreneur of the Year konkursi Eestis. Kick-off toimus Laen kuni 300 euroni ümarlaud, et arutada tuleviku ettevõtjate ja ettevõtete säästud.

Parim ettevõtted hakkavad punkti avalikus, mida peetakse kergendus. Eelmisel aastal EY Entrepreneur of the Year Belgia Dirk Vaynkk ütles, et tema 100-aastane perefirma sai tõuke söe oli kallis ja vanaisa hakkas kasutada kütusena asemel lina jääke. Lisaks Belgia püüda leida võimalusi, kuidas vähendada jäätmete ja kasu jäätmete.

Eelmisel aastal Eesti ettevõtjad Cleveroni smart pakendi heliloojate Arno Catt ja Peep kuld, mis peaksid proovima säästa inimeste aega. “Keegi ei ole liiga palju aega, ja et ta võtab igapäevast tegevust hädas” Golden mõtted.

Vältimatust, peavad käitlejad kursis energia ja tooraine. “See on osa meie igapäevast tööd, mõtle, kuidas oleks vähem jäätmeid ja liikuda säästvama lahendusi. See on tasuv viis. See ei ole lihtsalt Hollywood, kuid see on igapäevane töö,” ütles juht, ja asutaja Yang Krimelte Puusaag.

Lisaks sellele, et tsentraliseeritud soojendus utilitas rühmajuht Priit Koit kinnitas ettevõtte eesmärgiks on leida võimalusi kokkuhoiuks ja taastuvenergia ja väga tihedalt põimunud.

“Taastuvenergia, meil on veel palju teha. Kui me vaatame energiabilansis Eesti nõudlus 50 protsenti taastuvenergia, 15 protsenti elektri ja transpordi peaaegu kõike kuum,” ütles ta.

Esimees Eesti Energia Hando Sutter tunnistas, et taastuvatest poolest, et meil on veel pikk tee minna, kuid energia, mitte igasuguseid lugusid. “Eesti on Euroopa Liidu riigis kõige enam sõltuvad energia, ja see on väga hea. Keskkonnaprobleemid muidugi teise, samas kvaliteet õhku üks parimaid Euroopas. Ainuke asi, mis me oleme ikka väga hea liikmed teha ole inimese CO2 produktiivne ruumi kui me seda teeme, ei piisa, maa kliimat oluliselt ei mõjuta. kuid me ka lubanud vähendada seda. “

Vyncke kinnitas siiski, õppida vigadest fossiilsete aja raiskamine. “Ei ole vaja, et arendada uusi tehnoloogiaid, et parandada keskkonda.” Suurim takistus on siiski mõeldud ebakindlust taastuvenergia: genereeritud energia, kui tuul puhub või päike paistab. Muudel juhtudel, kuid peame leidma teise tee, et saada energiat.

Võitlus kliimamuutuse vastu, tuuma soovitas alternatiiv fossiilsetele kütustele. http://svensester.ee/mtv-eesti-arvamusliidrid-seksist-ja-aidsist/ Vyncke ei usu tuum, kuid teame ka, et on hea mõte, sest see ei ole taastuv ressurss ja seetõttu tuleks selle asemel kasutada biomassi.

Ettevõtetel, majanduse siin, samuti automaatika ja ei pääse smart robotid roogasid konkurentsi, isegi advokaadid. Asutaja Raidla Ellex Raidla George, kes oli Eesti EY Entrepreneur of the Year 2014, ütles, et robotid on leidnud oma koha advokaadibüroodes Londonis ja Helsingis.

“Me peame sammu pidada korda ja ärge unustage, et lülitada sisse robot jõuab meile, me peame kursis arengutega. Kui sul on vaja helistada oma pensionile, saada see meeles ja rohkem inimesi. Minu järglane ei pruugi olla selline rõõm “ütleb Raidla, kes räägivad vähe naeratab kontoris kui 1000 aastat projekti.

Hunter märkida hüpoteeklaen oü, et inimesed võivad jääda loovat ja kriitilist tööd. “Robotid missiooni petta inimesi, tööle saada,” mõtles ta.

Märtsis 2018 võitja.