Endine rahandusminister rööpad vastu riigieelarve LisTB Lauri kiirlaenraha.ee, õed, pärast elavad peaaegu Märkused

kiirlaen

Endine rahandusminister riigieelarvest: Lauri rööpad vastu Sester tähistades peaaegu räägime elu väljaspool

“2018. aastal riigieelarvest antakse valitsuse House. http://www.teeme2008.ee/?op=body&id=17 Hea eelarve. Ja mitte ainult sellepärast, et 99 protsenti eelarve on tulemus minu varajane professionaalne kohustus panna laen ilma sissetulekuta kokku,” kirjutas Sester sotsiaalse meedia.

Ta lisas, et hea eelarve, mitmed suured reformid, et kajastada tegelikkust järgmise aasta eelarve. “Mõnes neist, mis juba aastaid seisnud kasti.”

Au ei ole piiratud parlamendiliikmena nimel Keskerakonna rahanduskomisjoni esimees Michael Ryssland ütles, et riigieelarve 2018. aastal on ainult eelarve unistused. Tema sõnul riigieelarvest positiivne, sest see lõpuks annab reaalsed inimesed aru, et majanduskriis on tõesti üle.

“Kaheksa aastat tagasi, Andrus Ansip tahtis elada kriisi. See oli väga optimistlik eelarve, mis lõigati tükkideks pärast insulti,” ütles ta. Esimees Rahanduskomisjoni ütles, et see on ka kõige hõlmava valitsuse eelarve, mis on ikka veel nähtav.

Ligi: riigieelarves on kulul elu minevikus ja varastada tulevikus

Erinevalt kriitikat opositsiooni Reformierakond ei pidurdaks. Endine rahandusminister Jürgen Ligi ütles, et riigieelarve on kritiseeritud mitte ainult opositsiooni, vaid ka sõltumatud eksperdid, kes ütlevad, et nad elavad Eestis.

“See on fakt. See ei ole kiirlaenraha.ee retoorika opositsiooni, kuid sõnastust Eesti Pank. Täna eelarve sõnumi nõukogu, kes ütles, et eelarve peaks olema nominaalne ülejääk asemel defitsiit. Tegelikult on see teeb Jüri Ratas, maksa minevikus ja varguse pärast tulevikus, “peaaegu tabanud.

ei Reformierakondlane ja endine rahandusminister Maris Lauri ütles riigieelarve sotsiaalmeedias: “Ma ei suuda uskuda, et selline usaldus ei ole 200 miljonit tervishoius, poole vähem Teine ots!”.

Valitsus kiitis eelmisel üldkoosolek kinnitas eelarve eelnõu 2018, et valitsus, mis smsraha toetab valitsuse kommunikatsioonibüroo, ütles valitsus püüab edendada majanduskasvu säilitamiseks elanikkonnast, et parandada ohutust ja heaolu.

Peaminister Jüri Ratas ütles, et riigieelarve üle esimest korda ajaloos Eesti 2.018-10000000000. “Eelarve valitsuse poliitika on tugev, vastutustundlik ja jätkusuutlik”, peaminister kutsus eile pressikonverentsil riigieelarvest.