Eesti Gaas teatas kaugkttele SJA laenuandjad

laenuandja

Eesti Gaas kuulutas sõja linnaosa

“Ma arvan, määrus on ala jõhkralt rikutakse seadust, sest piltlikult öeldes, kui soovite oma aknaraamid värvitud sinine, sa pead hakkama saada praeguse gaasiküte asemel soojuse Utilitaselt osta,” ütles esimees Eesti Gaas Ants Noot. “See poliitika kasuks ainult üht tüüpi kütusel, hind tõuseb, ja kümme aastat pärast Eesti puidust mahajäetud.”

Käesoleva aasta mais, linnaosa laiendatud Tallinna piirkonnas peamiselt Great Sõjamäe tööstuspiirkonnas, muutes peaaegu 700 väikeettevõtted Utilitaselt osta gaasi energia asemel, see kuulub kaugküttevõrgu rentnikule.

gaasifirma taotluste tühistamise menetlust, mille kohaselt isik, kes ei kasuta soojuse piirkondlikud linnaosade määratakse ajal soojendus vaja soojendus piirkonna kaudu ehituse või hoonete renoveerimisel võrgustikuga liituda. Ta tahab Eesti Gaas vanalinnas väikelaen ilma palgatõendita, uute teenuste pakkumist ja uuendamise tühistatakse.

Eesti Attorney gaasi, kuna see oli väga mõjuv põhjus kaebusi, personali ütles. Kuna ulatuslikud kaebuse, mis tuleb jagada mitme üksuse vahel, õiguskantsleri seisukohta on oodata lähitulevikus, on septembri lõpuni.

“Ma arvan, et igaüks peaks olema õigus valida, mida ta tahab, et soojusallika, kuid nüüd kasutatakse gaasi soojendamiseks valdkonnas loata Utilitaselt” ütles Pete Parikas privaatne gaasi termilise projekte.

Disainer kirjeldatud juhtumist, kus ta oli teinud oma kliendi õigus erandit, sest maja oli Utilitase gaasijuhe ja oli väga kallis. “Kaugküte kuutasu kaks ja pool korda kõrgem kui puhul gaasiküte,” ütleb Parikas.

“Tehniline lahendus kütte on keerulisem, sest vee soojendamiseks eraldi kanalit ja ehitada maja soe vesi olema boilerjaam. Gaas ei pea olema.”

Gaasiküte tagab suurema tõhususe Parikase ütleb, et asjaolu, et gaasikatel kohe reageerib temperatuuri kõikumised ja kuuma ilmaga tootmist vähendama. Kaugküttetorustikus, vaid peaks olema soe ilm 70 kraadi.

Uus määrus sisestada puuduseks olemasolevates gaasi vara. Kui uus hoone on praegu hinnanguliselt nõudlust omanikud vanade hoonete kütte kannab remondikulud.

«Utilitasele anda volitus teha gaasimootoriga maja kaugküttetrassiga liituda, isegi kui küttesüsteemi tuleb põhjalikult taastada ja säilitada olulise lisakulu, samuti gaasijuhtme ehitamist. Seetõttu disainerid peavad taotlema vabastust linna, muutes kehtestamine kahekordse keeruline, “selgitas projektijuht teema mitu renoveeritud, head suhted ametnikud, kes palus anonüümsust.

“Me tahame lõpetada erandeid on saadaval neile, kes on ja ei taha tüli nendega,” ütles ta. Tallinna Kommunaalamet õigustatud laienemine kaugkütte ja maagaasi piirkonnas, uusi piiranguid loomise soov hoida kaugküttevõrgu Tallinn kaugkütte generaatorid ja keskkonnasõbralike hoonete.

“Kaugküte ja piirkondlike piirid on määratletud seoses nii linna toimus kinnisvaraarendus, objekti asukoht, ja olemasolevate kasvatajad soojusvõrkude,” ütles City insener osakond Hannes palju.

Omavalitsus peab kütta hind tarbijatele, mitte langus, sest kliendid saabuvad. Tarbijad aga mitmeid kaugkütte väljuvad linnaosa, kaugkütte soojuse ülejäänud tarbijahindade tõusu.

“Üldjuhul linnaosa jääb samaks kuludeta tarbijale väljund muutumatuks. Muutuja kulud vähenevad mõnevõrra, kuid torustik soojuskaod jäävad peaaegu sama, nii et see võib kasvada eluasemekulude,” ütles vagalt.

Basic Küte Utilitase äri Priit Tallinn Nõmme sõnul võiksid teha mõningaid järeleandmisi gaasiküte, mis annab vabastuse remont, kuid mitte ehitamise uue hoone.

“Kaugküte on keskkonnasõbralikum ja tarbija sõbralik meetod küte, mis on varustatud külma kliimaga. Tallinn, ma tean kaugköetav ligi 60 protsenti Kreditex köetava pinna, näiteks siis, kui on rohkem kui 90 protsenti Helsingis.”

Vastavalt Nõmme kaugkütte on parim koht, kus saab ära jääksoojus elektri tootmiseks. Tallinn, toimib hästi koostootjatena Utilitase VAO Eesti Energia Iru elektrijaam ja blokeerida rämpsposti. Euroopa Liit on teatanud, et tema direktiivid Nõmme ja teiste seaduste tõhusa kaugkütte on eelistatud lahendus tiheasustusega piirkondades.

Kasutegur on eelduseks suurema osa energiast taastuvatest allikatest ja koostootmist. “Nagu te teate, et tehased meie piirkonnas ainuke jätkusuutlik viis toota elektrit, tuul, päike, ja teine ​​ei suuda katta kogu koormust ajast,” ütleb Heath.

“Ainult laenuandjad kaugküttevõrgu suudab pakkuda tarbijatele soojusenergia tootmiseks taastuvatest allikatest, nimelt Eesti, peamiselt puiduhake.”

Üleminekuga kütta puidugraanuli hinnad langesid ligi kolmandiku viimastel aastatel. Kui keskküttesüsteemi sõltub nafta ja gaasi hinnad, me ei saa ennustada tulevikku soojuse hinda. Puit kütuse hinnad jäävad stabiilseks, teiselt poolt, sõltub kohalikest tingimustest ja kättesaadavusest.

“Kui see oleks vastuolus Tallinn lokaalkatlamajadele rohkem, oleks meil olnud rohkem kui viis tuhat suitsu. Võib ainult ette kujutada, et linn on külm selge talvel näeme, sest see on kindlasti järeleandmisi õhu kvaliteeti,” ütles Heath.

Utilitasele linnaosa asulad on kõige ohutum soojusallika ettevõtte juriidiline kohustus hoida riigi reserve kütust. Lokaalkatlamajadel ei sellise taotluse, nii et gaasi saab võimalikuks hädaolukorra kodude kütmiseks on võimatu.

“Küte piirkondade teatas linnaplaneerimise lahendus. Võite arutada õiguse piiramine teise. Lisaks linna reguleerida ka hoonete kõrgus, välimus ja asukoht. Igas majas ei saa ehitada baari või Dorm. Iga nurk peab olema viineriputkat . Midagi, mis riivab kellegi õigusi, “ütles Heath.

“Eesti on välja töötanud kohaliku energia baasil kütust, mis on loodud tuhandeid töökohti põllumajanduses ja metsanduses.”

kommentaar

Urmo Heinam

Adven Eesti juht

Adven toimib kaugkütte ettevõtted, kohalikud lahendusi klientidele kogu energia tarnija maagaasi, samuti jaemüüjad. Meie igapäevase ja terav vastuolu linnaosa ja kohalikke energiaallikaid ei näe.

Tallinna piirkonna keskküttesüsteemi, näiteks umbes 40 kontrollitud lokaalküttelahendust Adven. Muutuja kontrolli kuumutustsooniga ja vähendada valitsuse rolli võib olla variant, kui summa peaaegu kuus aastat tuleb käsitleda kooskõlas linnaosa meeskonnad lõpuks võttis selle läbivaatamise vananenud ehitiste energiatõhususe tuleks arvutada. Praegu kaugkütte paigaldatud ebaõiglane harv rolli.

Igal juhul ala suure tihedusega soojuse arendada kõige mõistlikum lahendus – nii kulude, ohutuse ja varustuskindluse seisukohast keskkonda.

Kaugküte mastaapsuse on lihtsalt ei ole mõistlik kasutada puitu, mis on peaaegu kolm korda odavam kui maagaasi ja roheline kütuseid. Maagaas keskküte lahendus ei ole konkurentsivõimeline. See on põhjus, miks see võtab Adven rakendada investeeringute programmi, mille eesmärk on 14 piirkondlikku saite Eestis soojendus maagaasi üle maa. Ja lõpuks, mis kõige tähtsam, hind tarbijale pakutavate, kes peab olema pikaajaline konkurentsivõime.

Kuna aktsiisimaksu poliitika mures, kuid tingimusel, et aktsiisimaks küttepuude hind puitkütuste pikemas perspektiivis stabiilsema, kuid gaasi hinnad on palju ebakindel. https://subscribe.ru/archive/invest.ideablog/200809/16143329.html Aga jälle, on väiksem või tugevalt kõikuva nõudluse selliseid tööstusharusid see on hea mõte, eriti maagaasi.

Nagu mõiste kuumutustsooniga puudub kütte liik ainult mängureegleid ainuõigused selles valdkonnas. Sel juhul on selge, sel juhul on õigustatud hoone küttesüsteemi ja ühinemise antud juhul. Lisaks reeglitega, mis alternatiivsete kütuste kasutamiseks kaugküttesüsteemides Ettevõte tarnib enesekindlust, et teha investeeringuid.

Selline regulatsioon on luua õige valitsus linnaosa, reeglina, et valitsus tunnistab erilisust piirkonnas ja oma parima. Põhjendatud juhtudel ala on praegu kasutada kohalikke energialahendusi.