Bezose esirikkuri mainimata jätmine fmgroup.ee JI

invest

Bezose esirikkuri pealkirjad murduvad

On viimane päev aktsiatega kauplemise esimesel poolel kasvas Amazon õige, kuid lõpus päeval, kuid langes 0,65 protsenti, et $ 1,046.00. http://forum.planet.ee/showthread.php?p=1632257 Pärast lõppu kauplemise järelkauplemisel langes kolme protsendi osaluse Internet firma siiani, sest vastavalt avaldatud aruandes majanduskriis, kasum langes 77 protsenti, samas kui turg kasvas.

Amazon viimase kvartali kasum $ 197 miljoni, mis oli väikseim kvartali kasum peaaegu kaks aastat.

kasumi vähenemine oli tingitud kõrge hind uute ladude ja jaotuskeskuste ja pilv serverid. Amazon ka suurepärane palgata uusi insenere töötavad valdkonnas tehisintellekti.

“Me jätkame investeerida äri, mis toob kaasa realiseerimise meie eesmärke,” selgitas ta CFO Brian Olsavski analüütikud. “See on tuum meie investeeringute filosoofia,” lisas ta.

25 protsenti Amazon müügi kasvu arvelt hansatare.ee traditsiooniliste jaemüüjate, mis langeb enam kliente eelistab osta asemel internetipoodlemist. www.sinulaen.ee Isegi Amazon töötab kõvasti, kauplused silmitsi suure võlakoorma ja käibe vähenemist, mis viib vajadust lõpetada müügi koht ja töötajaid koondama.

“Amazon on suur traditsiooniline kaubandus lammutamist,” ajalehe The Wall Street Journal, asutaja investeerimisühingu Capital Gullane reisides Miller. “Iga muutus Amazon, ja proovige tulla. Ma ei oleks fmgroup.ee konkurendi laenud ilma konto väljavõtteta igal alal, kus nad töötavad,” lisas ta.

Bloomberg indeks miljoneid ärisid täna on rikkaim mees maailmas Bill geyts vara väärtus on ikka $ 90700000000, ja, nagu ma ütlesin, Dzheff Bezos 89300000000 USA dollarit teises. Gates keeldus $ 115 miljonil alguses eilne Bezose algusest lõpuni, isegi natuke rohkem kui pool miljardit dollarit.

Amazon Inc.

Turuväärtus 503 miljardit dollarit

Aktsia hind

  • Kõrge: 39,5%
  • aastat: 39,0%
  • dividend –
  • saagis –

analüütik soovitused

  • Osta 40 analüütikud
  • Hoidke: 4 analüütikud
  • Müü: kaks analüütikut